Ana sayfa

SuZhou FuLu Biotech Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Tren Anabolik Steroid satış için
iyi kalite Tren Anabolik Steroid satış için
Müşteri yorumları
Herkes ürünlerinizi sever! Çok teşekkür ederim! Geleceği bize getiren şeyleri görmekten heyecan duyuyorum!

—— ABD'den Elliot

İnanılmaz ürün ve hizmetleriniz için teşekkür ederiz. Tozların çok iyi! Gelecekte kesinlikle daha fazla sipariş verilecek.

—— John Walter, Birleşik Krallık'tan

Senden daha fazla emir vereceğim ve sizi arkadaşlarımla tanıştırayım çünkü harikasunuz.

—— Kanada'dan Larry Hill

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Gelişmiş üretim teknolojisi ve ekipmanları, güçlü teknik gücü, birinci sınıf laboratuvar ve muayene ekipmanları ile. FuLu birkaç yıl çabasıyla ve farklı alanlarda tecrübeli teknisyenlerin katkılarıyla profesyonel bir fabrikada anabolik steroid tozları üretmeye başlamıştır.


  Şirket bağlı fabrika gelişmiş üretim ekipmanları ve bitkiler, mükemmel kalite güvencesi ve kontrol sistemi, etkili bir ürün analizi ve izleme yapmak için Yüksek Basınçlı Sıvı Kromatografi / Gaz Kromatografi / UV Spektrofotometre tüm set vardır.Şirket fabrika ISO9001 kalite sistemi belgelendirme ve uluslararası KOSHER belgelendirme geçti .

  Üretim laboratuvar testi fabrika testi, biz ürünlerin büyük kalitede olduğundan emin olmak için, 3 testing.All ürünler saflık her bir toplu ürün test saf olacaktır.

 • OEM / ODM

  Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için personelimiz her şeyi mükemmel yapmaya çalışmaktadır. Biz çeşitli üretim yönetimi sistemi, kalite güvence sistemi ve satış servis sistemi kurduk.

  GMP standardına göre, kalitemizi sigortalamak için eksiksiz bir QA ve QC sistemi kurmak için büyük fonlara yatırım yaptık. Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için yüksek verimlilik ve yüksek hassaslıkta olan HPLC, GC ve UV spektrofotometrelerimiz var. Ayrıca, denetlenen bir tedarikçi olarak SGS standartlarına ulaştık.

  Şirketimizin işi dürüstlük, güven ve sürdürülebilirliğe dayanmaktadır. Bu yüzden ürünümüzü tüm dünyaya ihraç edebilir ve müşterilerimiz tarafından çok beğenilir. Piyasayı daha da geliştirmek için müreffeh bir gelecek yapmak için dünya çapında fabrikada ve ticarette bulunan şirketle işbirliği yapmak için istekliydik. Hoşgeldiniz bize ulaşın ve fabrikamızı ziyaret edin.

 • Ar-Ge

  İyi organize edilmiş bir araştırma ve geliştirme ortamı yarattık. Toplam 2000 ㎡ laboratuar alanı ile fabrika, 200'den fazla yüksek teknoloji ürünü makine, cihaz ve ekipmanla donatılmıştır. Her yıl araştırma ve tesislere ortalama 2 milyon ABD Doları yatırım yapmaya devam ediyoruz. Yıllarımızın çabaları sayesinde, yavaş yavaş Çin'de ham steroid tozlarının lider üreticisi haline gelmiştir.

İletişim bilgileri
SuZhou FuLu Biotech Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Jessie

Tel: 86-189-13570137

Faks: 86-512-67228267

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)