Ana sayfa

SuZhou FuLu Biotech Co.,Ltd Kalite kontrol

Sertifika
iyi kalite Tren Anabolik Steroid satış için
iyi kalite Tren Anabolik Steroid satış için
Müşteri yorumları
Herkes ürünlerinizi sever! Çok teşekkür ederim! Geleceği bize getiren şeyleri görmekten heyecan duyuyorum!

—— ABD'den Elliot

İnanılmaz ürün ve hizmetleriniz için teşekkür ederiz. Tozların çok iyi! Gelecekte kesinlikle daha fazla sipariş verilecek.

—— John Walter, Birleşik Krallık'tan

Senden daha fazla emir vereceğim ve sizi arkadaşlarımla tanıştırayım çünkü harikasunuz.

—— Kanada'dan Larry Hill

Ben sohbet şimdi
qc profili

En Güçlü Anabolik Steroid, kaliteye kısayol olmadığının tam olarak farkındadır. Tam bir QA ve QC sistemi var. Bu doğada olan ürünleri satın alırken, şansınızı değerlendirmemeniz önemlidir ve bu nedenle, ürünlerimizin hammaddeleri ve bitmiş ürünler, en gelişmiş teknolojik donanımı kullanarak tamamen incelenmektedir. Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler fabrikadan çıkmadan önce tam ve titiz test prosedürlerine tabi tutulur.


Test Prosedürleri:


Fabrika, ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi saflığı belirlemek için kullanılan yüzlerce teste sahiptir. Tüm hassasiyetini sağlayan son teknoloji ekipmanların kullanıldığı malzemelerin ve son ürünlerin yeteneği ve kalitesi.

Ürün Testi:


Super Steroids'deki herkes, müşterilerin beklentilerini karşılamak veya aşmak için çaba gösteriyor ve uzun vadede şirketin farklı yönleri üzerinde daha üst seviyeye ulaşmak için ürünün kalitesini ve hizmetini sürekli iyileştirmeyi amaçlıyor.

Üretim sırasında herhangi bir noktada bir ürün test edilebilir. Yönetmelik standartlarına uymuyorsa, parti derhal geri çekilir ve ürünün üretiminin son aşamasında, ürünün satış için serbest bırakılması için 'geçiş' derecelendirmesini almadan önce son kalite kontrol prosedürlerine tabi tutulması gerekir.

Tekrarlanan Çekler:


Standart kontrollerin yanı sıra hammaddeler ve bitmiş ürünler ağır metal içeriği açısından test edilir. Son yıllarda, yeraltı Fabrikası'nın zehirli ağır metallerle dolu kalitesiz ürünleri üretmesiyle ilgili önemli bir sorun var. Bunun nedeni, lisanslı olmadıklarından sınava katılma zorunluluğunun bulunmaması; Ucuz ürünleri satın aldığınızda - sağlığınızla bedelini ödersiniz.

Hammaddelerde bulunan ağır metal seviyesi kabul edilebilir olsa da, diğer bileşiklerle karıştırıldıktan ve gerçekleşen reaksiyonlar bu seviyeleri değiştirebilir. Üretim süreci boyunca test yapılması, bu nedenle Fabrikamızın yalnızca en güvenli ve en etkili bileşikleri serbest bırakmasını sağlar.


Sertifikalar
  • SuZhou FuLu Biotech Co.,Ltd
  • SuZhou FuLu Biotech Co.,Ltd
  • SuZhou FuLu Biotech Co.,Ltd
İletişim bilgileri
SuZhou FuLu Biotech Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Jessie

Tel: 86-189-13570137

Faks: 86-512-67228267

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)